ADVOCATORUM | Kancelaria Adwokacka | Zespół Kancelarii Adwokackich - ADVOCATORUM | Zespół Indywidualnych Kancelarii Adwokackich | Warszawa, ul. Mazowiecka 7 lok. 17

adwokat, błaszkiewicz, kancelaria, jarosław błaszkiewicz, adwokaci, kancelaria adwokacka
„Ius est ars boni et aequi. Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne.”
KANCELARIA ADWOKACKA
mec. Jarosław Błaszkiewicz
kancelaria, adwokat, warszawa, adwokacka, kancelaria adwokat, kancelaria adwokacka, kancelaria warszawa
Przejdź do treści
kancelaria, advocatorum, warszawa, kancelaria adwokacka, w Warszawie, adwokat
 
Jesteśmy zespołem indywidualnych kancelarii adwokackich wpisanych na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Z sukcesem reprezentujemy Klientów indywidualnych i korporacyjnych w złożonych i eksponowanych postępowaniach karnych, cywilnych, gospodarczych oraz administracyjnych na terenie całego kraju.
Nadrzędnym celem naszej pracy jest dogłębna analiza potrzeb i wymogów Klienta, która w połączeniu z najwyższej, jakości usługą, wieloletnim doświadczeniem, dyskrecją i wzajemnym zaufaniem w konsekwencji pomaga w uzyskaniu możliwie korzystnego finału prowadzonych spraw.
Prowadząc praktykę adwokacką, świadcząc bieżące i kompleksowe doradztwo gospodarcze oraz obsługę transakcyjną stajemy zawsze na najwyższym poziomie, by wraz z całym zespołem Kancelarii godnie reprezentować Klienta, dbać o jego sprawy oraz doprowadzać do szczęśliwego ich zakończenia.
Oferujemy swoim Klientom bezpieczeństwo prawne zarówno w ramach bieżącej obsługi, jak i w aspektach pobocznych związanych z wyzwaniami, jakie stawia codzienność.
Kancelaria świadczy usługi doradcze na wszystkich etapach procesu sądowego. Prowadzimy sprawy karne oraz szeroko rozumiane sprawy cywilne, gospodarcze, administracyjne oraz z zakresu prawa pracy.
Obsługujemy także takie specjalizacje jak sprawy rodzinne, postępowania spadkowe i podział majątku.
 
 
Zapraszam do współpracy
adw. Katarzyna Księżopolska
COPYRIGHT © 2018 ADVOCATORUM. ALL RIGHTS RESERVED.
ADVOCATORUM | Zespół Indywidualnych Kancelarii Adwokackich w Warszawie
ul. Mazowiecka 7 lok. 17, 00 - 052 Warszawa
Wróć do spisu treści